Experion HS-LS

Honeywell scada yazılımı olan Plantscape Vista R400, zengin özellikleri arasında client/server supervisory kontrol ve data izleme yazılım sisteminde HC900 diğer IM&C ürünleri ve diğer üreticilere ait driver (arayüz) OPC client özelliği ile birlikte tüm bu özelliklerin bir arada olduğu scada yazılımı,2000 noktaya 5 kullanıcı istasyonuna artırılabilir, 1 adet alarm pager opsiyonu mevcuttur.

Vista R400, history, trend, rapor, gelişmiş alarm ve güvenlik özelliklerine sahiptir. 300’ün üzerinde standart kullanıcı ekranına ek olarak kullanıcıya özgü ekranlar için-object- oriented proses grafik yeteneğine sahiptir.

Rapor üretme ve diğer sistemlere bilgi aktarımı için açık sistem teknolojileri OPC server, OBDC ve Excel Data Exchange (DDE) gibi araçlar sunar. HC900 arayüzü, setpoint programlama bloklarına ait profilleri, ilgili reçete fonksiyonları ve ek olarak batch raporlamayı içerir.

Vista R400, ortak ölçekli proses uygula- malarında kontrol ve data toplamaya yönelik 2000 noktaya artırılabilen HC900 sistemini destekleyen yeni genişleme ve geliştirme projelerinde uygun Skada yazılımıdır.