Hakkımızda

                 Türkiye’nin önde gelen proses otomasyon firması İZOFORM Endüstriyel Otomasyon San.Tic. Ltd.Şti., 1996 yılından bu yana kritik tesislerdeki güçlü referansları ile otomasyon sektörünün önde gelen firması olan Honeywell şirketinin çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

                İZOFORM Endüstriyel Otomasyon, Saha Enstrüman, PLC, SCADA-HMI, DCS tabanlı endüstriyel elektrik proje tasarımları, proses çözümleri ve makina otomasyonları yapmaktadır. Şirketimiz, endüstriyel otomasyon konusunda 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Teknolojik yapılanması devamlı gelişime açıktır. Türkiye ve yakın ülkelerde pek çok projeye imza atmıştır.

                İZOFORM, başarısını firma üst yönetiminin mühendislik çalışmalarında fiilen görev alması ve firma içerisindeki eksiksiz yetki dağılımı ile sağlamaktadır. Bu sayede, endüstriyel proseslerde ihtiyaç duyulan; hızlı karar alma, daha yüksek standartlarda iş yapabilmeyi sağlamak ve proses şartlarına göre oluşacak yeni taleplere daha esnek yaklaşılmaktadır.

                Şirketimiz öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Devamında doğru projelendirme, zamanında teslim ve teknik destek ile başarıyı elinde tutmaktadır.

Şirketimiz ;

     * Anahtar teslim otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması, 
     * Modernizasyon projeleri, 
     * Montaj ve devreye alma,
     * Sistem entegrasyonu,
     * Bakım, servis ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.


Projelerimizden bazılarının örnekleri aşağıdaki gibidir :

  • Asil Çelik PIT Fırınları  Otomasyon Projesi Mimarisi